3Д честитка „Среќен 18-ти роденден на мојата прекрасна ќерка“


…Роденденска…

Букет од срца,

Торта од љубов,

Подароци во боја,

Фотки полни младост,

Игра во ритамот-

Среќна 18ка!!!

Уникатна 3Д честитка „Среќен 18-ти роденден на мојата прекрасна ќерка“. Клучни зборови: девојка, 18-ти роденден, вљубена во фотографирање и хип-хоп (членува во AQUA DANCE CLUB), фотоапарат Nikon 3100D, сака весели бои (портокалова, тегет, бела, бордо), ѓердан.

Честитката може да се закачи на ѕид како слика. Спакувана е во кутија изработена според нејзини димензии.

Димензии на честитката 16 х 11 cm.  • Online - (додадете изработки во кошничката и платете со картичка)
  • facebook.com/anicasolevaorigami - (Пратете ми порака, испорака и наплата по договор)
  • contact@anicasoleva.com - (Пратете ми порака, испорака и наплата по договор)

Бесплатна испорака во Велес на договорено место. Бесплатна испорака во Скопје (место Соравиа - Центар) Пон-Пет 08:00-16:00.

Испорака преку kurir-sk.mk

Подигнувањето од Курир пошта е 70 ден. во следните градови: Битола, Прилеп, Скопје, Кавадарци, Неготино, Велес, Тетово, Гостивар, Кичево, Струга, Охрид, Ресен, Демир Капија, Гевгелија, Валандово, Струмица, Радовиш, Штип, Градско, Куманово, Свети Николе, Кочани, Виница, Демир Хисар, Дебар, Македонски Брод, Крушево, Крива Паланка, Кратово, Пробиштип, Македонска Каменица, Делчево, Пехчево, Берово, Дојран, Богданци.

Испорака до адреса за 100 ден.